Fyll i dina uppgifter så
kontaktar vi dig!

Genom att lämna mina kontaktuppgifter samtycker jag till att Webropol kan använda dem för att kontakta mig gällande Webropols tjänster och produkter. Om du vill begära ut dina personuppgifter du lämnat eller att Webropol ska radera dem kan du kontakta support@webropol.se.

Kontakta oss

Om oss

Webropol Sverige
Storgatan 50
582 23 Linköping
Tel. +46 13 470 72 00
kontakt@webropol.se

Vi som arbetar på Webropol Sverige

Andréas BW

Andreas Johansson
Marknads- & utbildningsansvarig
013 470 72 16
Andreas.johansson@webropol.se

Daniel Karlsson
Account manager
013 470 72 05
Daniel.karlsson@webropol.se

Daniel Kjellander utan slips 1 stor

Daniel Kjellander
Account manager
013 470 72 03
Daniel.kjellander@webropol.se

Hampus Holmström
Projektledare IT
013 470 72 04
Hampus.holmstrom@webropol.se

Hanna

Hanna Danielsson
Support
013 470 72 12
Hanna.danielsson@webropol.se

Hanna Lindholm
Support
013 470 72 20
Hanna.lindholm@webropol.se

Josefin Linebäck
VD
013 470 72 07
Josefin.lineback@webropol.se

Maria Wänström
Analysavdelningschef
013 470 72 10
Maria.wanstrom@webropol.se

Mikael Ahlm
Account manager
013 470 72 09
Mikael.ahlm@webropol.se

Pär Bergström
Account manager
013 470 72 23
Par.bergstrom@webropol.se

Sebastian Öhgren
Projektledare / statistiker
013 470 72 22
Sebastian.ohgren@webropol.se

Åsa Mellberg
Ekonomi / administration
013 470 72 06
Asa.mellberg@webropol.se

Åsa_N

Åsa Näsman
Projektledare / statistiker
013 470 72 02
Asa.nasman@webropol.se

Webropolkoncernen

Finland (Huvudkontor)
Huovitie 3
00400 Helsinki
Tel. +358 201 552 150
asiakaspalvelu@webropol.fi
www.webropol.fi

Tyskland
Barbarossastr. 6
42115 Wuppertal
Tel. +49 (0) 202 94658630
support@webropol.com
www.webropol.de

Belgien
Rue des Combattants 30
1082 Brussels
Tel. +32 2 808 04 30
info@webropol.be
www.webropol.be

Lettland
Neretas iela 2/1, 4.stavs, 110.birojs
Riga, LV-1004
Tel. +371 29203528
info@webropol.lv
www.webropol.lv

Turkiet
Abdi Ipekçi Cad. Hayal Apt. 37/3
Nişantaşı 34365
İstanbul, Türkiye
Tel. +90 212 2190671
Fax: +90 212 2195227
bilgi@webropol.com

Storbritannien
Valiant Office Suites
Valley Drive
Swift Valley Industrial Estate
RUGBY
CV21 1TQ
Tel: +44 (0)1788 226 595
info@webropol.co.uk
helpdesk@webropol.co.uk
www.webropol.co.uk

Kom igång!